Operator ciągnika samochodowego (Zugmaschinenführer) - Gliwice

Operator ciągnika samochodowego (Zugmaschinenführer)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zakres obowiązków:
- obsługa ciągników samochodowych
- transport samochodów

Wymagamy:
- mile widziane doświadczeniem, aczkolwiek niewymagane
- dobrej znajomości języka niemieckiego
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
- umowę o prace na niemieckich warunkach
- szkolenie i wyrobienie uprawnień na ciągniki samochodowe
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: ZUG/2016/INGOL

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 32 270 31 84

ZdjęciaZdjecia - Operator ciągnika samochodowego (Zugmaschinenführer)