Ślusarz, Ober-Ramstadt - Gliwice

Ślusarz, Ober-Ramstadt

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Ślusarz
Miejscowość: Ober-Ramstadt – Niemcy
Numer oferty: 02/39/MR/2017
Wakatów: 2

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: ślusarz

Opis stanowiska:
płoty
bramy garażowe
zadaszenia itp.

Wymagania:
umiejętność czytania rysunków technicznych – wymóg konieczny
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane
prawo jazdy i samochód

Oferujemy:
umowę o pracę,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-możliwość długoterminowej współpracy,
-klarowne i legalne warunki zatrudnienia,
-opiekę ze strony biura polskiego,
-zagwarantowane i opłacone mieszkanie niedaleko miejsca pracy, ( komfortowe mieszkania)
-możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Wynagrodzenie:

12,00 euro brutto/h ( bez języka )
12,50 euro brutto/h ( z językiem)
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
stacjonarny 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ślusarz, Ober-Ramstadt