Monter Instalacji Sanitarno-Grzewczych w Niemczech - Gliwice

Monter Instalacji Sanitarno-Grzewczych w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

02/08/LE
MONTER INSTALACJI SANITARNO - GRZEWCZYCH
NIEMCY (całe)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
kompleksowe prace hydrauliczne
praca przy montażu instalacji grzewczych (montaż kotłów grzewczych, ogrzewania podłogowego, wanien, brodzików, wc i umywalek)
zakładanie grzejników i rozdzielni ogrzewania,
doprowadzenie wody ciepłej i zimnej
spawanie gazowe i spawanie czarnej stali
spawanie autogenem (instalacje gazowe)

Wykształcenie:
średnie techniczne / zawodowe kierunkowe

Wymagania:
aktualne uprawnienia spawalnicze
minimum 2 lata
umiejętność czytania rysunku technicznego
podstawowa znajomość języka niemieckiego

WYMAGANIA DODATKOWE :
Własne auto
Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec,
Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec mile widziane

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (warunki Niemieckie)
- bardzo atrakcyjne zarobki
- dodatkowe świadczenia socjalne
- bezpieczeństwo pracy i ubezpieczenie
- terminowe wypłaty
- pracę u stabilnych Zleceniodawców
- zakwaterowanie
- jasne zasady współpracy
- opiekę koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o CV na adres:
katarzyna.tyc@agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru oferty
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:
515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54

Autor ogłoszenia

Agencja Concordia