Mechanik samochodów ciężarowych (praca od stycznia 2016) - Gliwice

Mechanik samochodów ciężarowych (praca od stycznia 2016)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Zadania:
- wszelkie prace związane z naprawą samochodów

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy logistyka@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny MECH/INGOL/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 48322703184

ZdjęciaZdjecia - Mechanik samochodów ciężarowych (praca od stycznia 2016)