Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych - Gliwice

Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Miejscowość: Berlin, Niemcy
Nr oferty: 03/42/PF/2017
Wakaty: 2

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: mechanik maszyn ogrodniczych.

Opis / Obowiązki:
· Praca jest aktualna natychmiast i w możliwie szybkim terminie
· Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem pielęgnacji zieleni publicznej
· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 170 godz. miesięcznie

Główne zadania:
Konkretnie są to silniki 2- i 4-suwowe
Sprzęt: Kosiarki, Traktory, Podkaszarki i kosy, Nożyce do traw i krzewów, Nożyce do żywopłotu, Piły łańcuchowe, Glebogryzarki, Odśnieżarki i zamiatarki, Odkurzacze i dmuchawy do liści
Diagnoza usterek
Dokonywanie napraw i remontów maszyn
Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych maszyn w pełnej sprawności
Spawanie
Utrzymywanie porządku w warsztacie
Wymagania:
· Ukończony zawód mechanik maszyn ogrodniczych, rolniczych lub pokrewny, udokumentowany świadectwem
· Aktualne i udokumentowane doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji traktorów i ww. maszyn ogrodniczych
Umiejętność diagnozowania usterek
· Umiejętność spawania
· Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferta dla kandydatow:
· Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Stawka godzinna brutto: 12 do 13 euro
· Po roku stażu pracy podwyżka stawki o 1,00 euro. Maksymalna stewka brutto 15 euro (po ok 3 latach pracy)
· Zarobek miesięczny netto: 1450 do 1550 euro (w okresie próbnym)
· Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje ok. 250 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych