Magazynier, Komisjoner, do chłodni, temp.-23 stopni, - Gliwice

Magazynier, Komisjoner, do chłodni, temp.-23 stopni,

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Magazynier, Komisjoner, do chłodni, temp.-23 stopni, podstawowy/komunikatywny niemiecki
Miejsce pracy: Halle, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: podstawowy/komunikatywny
Nr oferty 01/27/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Magazynier, komisjoner do chłodni temp. -23 stopnie

Opis / Obowiązki:
Ilość miejsc: 10 (praca dla mężczyzn).
Miasto: okolice Halle, Wschodnie Niemcy.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z Drezna. Praca odbywa się w chłodni w temperaturach minusowych do -23 stopni, przy mrożonkach (produkty spożywcze) niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów. Pracownicy noszą specjalną odzież ochronną i mają zapewnione regularne przerwy.
Praca jest na stałe, na pełny etat (40 godz. tygodniowo), od 6:30 do 15:30.

Główne obowiązki:

Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „Pick by Voice System” w języku niemieckim.
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking).
Obsługa paletowego wózka elektrycznego.

Wymagania:

Doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę mile widziane, ale nie konieczne.
Doświadczenie w pracy w chłodni jest zaletą, ale nie wymagane.
Wytrzymałość na niskie temperatury.
Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywny
Chęci do nauki liczebników niemieckich oraz komend potrzebnych do obsługi systemu słuchawkowego.
Własny samochód wskazany, ale nie konieczny (dojazdy do pracy do 15 km).
Siła i sprawność fizyczna.
Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy.
Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Opłacony bilet miesięczny na dojazd do pracy (w przypadku braku auta).
Stawka godzinowa brutto: 12,00 do 12,50 euro.
Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1400 do 1450 euro.
Dochodzi miesięczna premia motywacyjna od 300 do 1000 euro (w zależności od wydajności).
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje 200 euro miesięcznie (pokoje 2-i 3-osobowe).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim na podany adres mailowy
j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 01/27/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Magazynier, Komisjoner, do chłodni, temp.-23 stopni,