Koordynator/Pracownik magazynu wysyłkowego - niemieckie warunki zatrudnienia - Gliwice

Koordynator/Pracownik magazynu wysyłkowego - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator/Pracownik magazynu wysyłkowego

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- przyjmowanie i wdrażanie nowych pracowników
- ścisła współpraca z pracodawcą
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komis jonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- stałą pracę
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje Cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KORD/2016/DE

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Koordynator/Pracownik magazynu wysyłkowego - niemieckie warunki zatrudnienia