Kierowca kat. C+E - niemieckie warunki zatrudnienia - Gliwice

Kierowca kat. C+E - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Niemcy - Ingolstadt

Opis stanowiska:
- przewóz części samochodowych na terenie Ingolstadt
- załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego
- praca w branży AUTOMOTIVE

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. C lub C + E i karta kierowcy
- kwalifikacja wstępna
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: CE/DE/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

ZdjęciaZdjecia - Kierowca kat. C+E - niemieckie warunki zatrudnienia