Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister - Gliwice

Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister.
Miejscowość: okolice Dortmund, Niemcy
Nr oferty: 02/42/PF/2017
Wakaty: 2

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: kierowca kat C.

Opis / Obowiązki:
· Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
· Umowa o pracę na stałe z niemiecką firmą bodowlaną
· Ilość godzin miesięcznie: 190 – 220
· Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister
· Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
· Obsługa pilotem rur doprowadzających beton
· Dopasowanie długości rur i węży
· Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)
· Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd
· Trasy dzienne

Wymagania:
· Młody wiek (maksymalnie do 40 lat)
· Doświadczenie jako operator pompy do betonu mile widziane, ale niekonieczne
· Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany
· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
· Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości
· Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres, najlepiej na stałe

Oferujemy:
· Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Stawka godzinna brutto od 12,50 euro (dla kandydatów bez doświadczenia)
· Podwyżka stawek co 6 miesięcy o 0,50 euro do maksymalnie 15,50 euro (wpełni samodzielny operator pompy)
· Zarobek miesięczny netto ok 1600 do 1700 euro ( dla kandydatów bez doświadczenia w pierwszych 6 miesiącach)
· Zakwaterowanie zapewnione i płatne przez pracownika 200 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

ZdjęciaZdjecia - Kierowca kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister