Kierowca ciężarówki – podstawianie naczep - Gliwice

Kierowca ciężarówki – podstawianie naczep

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

numer oferty: 03/36/PF/2017
Miejscowość: Hamburg
Wakatów: 4
Język: podstawowy niemiecki

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: kierowca ciężarówki

Opis / Obowiązki:

·Umowa o pracę na stałe z niemiecką firmą transportowo-logistyczną
·Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w systemie 3-zmianowym, od. 185 do 210 godz. miesięcznie
·Praca polega transporcie ciągnikiem specjalnym TERBERG naczep pod rampę na obszarze terminalu przeładunkowego

Wymagania:
·Ważne prawo jazdy kat. C+E (kod 95)
·Konieczne przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako kierowca kat. C+E
·Umiejętność sprawnego i precyzyjnego wycofywania i parkowania pod rampę
·Konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego (podstawowa znajomość niemieckiego)

Oferujemy:
·Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
·Stawka godzinna brutto (zmiany dzienne): 11 euro (po 3 miesiącach 12 euro)
·Stawka godzinna brutto na nocnej zmianie: 13,75 euro (po 3 miesiącach 15 euro)
·Dieta netto za każdy dzień pracy: 6 euro
·Zarobki miesięczne netto od 1650 do 1750 euro (w pierwszych 3 miesiącach)
·Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje do 300 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:
519685142,
519685033
519-684-977
32-494-44-52
32-739-06-61
lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.