Fryzjer/Fryzjerka ( kobiety i mężczyźni) - Gliwice

Fryzjer/Fryzjerka ( kobiety i mężczyźni)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Miejscowość: Berlin, Niemcy
Nr oferty: 01/42/PF/2017
Wakaty: 7

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: fryzjer

Renomowany salon fryzjerski w Berlinie.

Opis / Obowiązki:
· Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
· Okres pracy: na stałe
· Pracodawcą jest niemiecki salon fryzjerski z Berlina
· Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 173 godziny miesięcznie

Główne zadania:
o Wszystkie zadania fryzjera damsko/męskiego
o Obsługa kasy fiskalnej
o Dbanie o czystość miejsca pracy
o Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
Młody wiek, zadbany wygląd, miła aparycja
Wykształcenie ukierunkowane w zawodzie Fryzjer Damski i/lub Męski,
doświadczenie min. 1 rok
dyplom fryzjera
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
Obsługa kasy fiskalnej jest dodatkową zaletą
Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:
· Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie miesięczne brutto od 1650 do 1750 euro (w zależności od kwalifikacji)
· Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 do 1250 euro (w zależności od kwalifikacji)
· Dodatkowo dzienny napiwek netto, min. 20 euro (min. 420 euro miesięcznie netto)
· Dodatkowo Premia miesiączna uznaniowa od 50 do 150 euro
· Kwaterę zapewnia pracodawca, czynsz opłaca pracownik (400 do 500 euro miesięcznie)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Fryzjer/Fryzjerka ( kobiety i mężczyźni)