Fachowiec do budowy ogrodów, prace ziemne i brukarskie - Gliwice

Fachowiec do budowy ogrodów, prace ziemne i brukarskie

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko:Fachowiec do budowy ogrodów, prace ziemne i brukarskie
Miejsce pracy: Rostock, Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: KOMUNIKATYWNA
Nr oferty 35/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Fachowiec do budowy ogrodów, prace ziemne i brukarskie

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Rostock i okolice.
Praca aktualna jest od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę na stałe z niemieckim zakładem budowy i pielęgnacji ogrodów / terenów zieleni publicznej, prace brukarsko - kamieniarskie.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 170 godz. miesięcznie.

Główne zadania:
Prace ziemne, wykopy, układanie rurociągu.
Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie).
Układanie kostki brukowej, krawężników i kamienia (wjazdy, chodniki, ścieżki, itp.).
Obsługa maszyn budowlanych i elektronarzędzi.
Prace pielęgnacyjne i porządkowe terenów zieleni miejskiej.
Odśnieżanie w okresie zimowym.

Wymagania:
Ukończony zawód: technik robót ziemnych i drogowych, brukarz lub aktualne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Umiejętność obsługi maszyn budowlanych i urządzeń ogrodniczych.
Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego.
Prawo Jazdy kat. B, najlepiej B+E.

Klient oferuje:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 12 do 13 euro (w okresie próbnym). Potem podwyżka stawki w zależności od kwalifikacji na 14 do 15 euro.
Miesięczne wynagrodzenie netto: od 1500 do 1700 euro (w okresie próbnym).
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale czynsz płatny przez pracownika (ok. 250 do 300 euro miesięcznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 35/PF/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 32 494 4452, 519 685 033 lub 519 685 142

ZdjęciaZdjecia - Fachowiec do budowy ogrodów, prace ziemne i brukarskie