Elektryk, Hamburg - Gliwice

Elektryk, Hamburg

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Elektryk
Numer oferty: 01/39/MR/2017
Miejscowość: Hamburg – Niemcy
wakatów: 6

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: elektryk

Opis stanowiska:
montaż rynien pod kable
kładzenie kabli
montaż gniazdek elektrycznych
montaż lamp
montaż czujników

Wymagania:
ukończona szkoła w zawodzie elektryka
doświadczenie na stanowisku elektryka min 5 lat
certyfikat SEP
język niemiecki komunikatywny ( mile widziny)
samochód i prawo jazdy ( mile widziane)

Wynagrodzenie:

13,00 euro brutto na godzinę – osoby bez języka
13,80 euro brutto na godzinę – osoba z językiem

Oferujemy:
umowę o pracę
opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę, w komfortowych mieszkaniach
dodatki za nadgodziny
możliwość otrzymywania zaliczek

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
stacjonarny 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk, Hamburg