Cukiernik, Berlin - Gliwice

Cukiernik, Berlin

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Cukiernik
Miejscowość: Berlin – Niemcy
Numer oferty: 01/39/PF/2017
Wakatów: 4 (kobiety lub mężczyźni)

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: cukiernik

Opis oferty:
· Okres pracy: na stałe
· Pracodawcą jest niemiecka piekarnia i cukiernia z Berlina
· Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 170 godzin miesięcznie

Główne zadania:
o Pieczenie tortów i ciast
o Przygotowywanie mas do ciast i tortów
o Zapewnienie zapasu niezbędnych produktów do wypieków (gospodarka zaopatrzenia magazynu surowców)
o Dbanie o czystość miejsca pracy
o Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
Wykształcenie ukierunkowane cukiernik i doświadczenie cukiernicze min. 1 rok
Znajomość języka niemieckiego mile widziana zwłaszcza w stopniu komunikatywnym
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
·Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
·Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami
·Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, dokładność
Oferujemy:
·Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
·Wynagrodzenie miesięczne netto od 1400 do 1600 euro (w zależności od liczby godzin i od kwalifikacji)
·Kwaterę zapewnia pracodawca, ale opłata czynszu w zakresie pracownika (ok. 300 do 500 euro miesięcznie)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
stacjonarny 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Cukiernik, Berlin