Brukarz kamieniarz - Gliwice

Brukarz kamieniarz

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Stanowisko: Brukarz kamieniarz

Miejsce pracy: okolice Bielefeld, Niemcy.

Nr oferty: PF/12/2017

Opis / Obowiązki:

Ilość miejsc: 3.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe.
Pracodawcą jest zakład architektury krajobrazu, budowa ogrodów i terenów zielonych, prace brukarsko - kamieniarskie.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.).
Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie).

Wymagania:

Wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zabudowy terenów zielonych.
Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich.
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Konieczne prawo jazdy kat. B .
Mile widziane prawo jazdy na ciężarówkę kat. C, CE.
Mile widziana umiejętność obsługi minikoparki.
Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

Praca: 40 - 50 godzin / tydzień (na życzenie jeszcze więcej godzin).
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto od 12,50 do 15 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 1500 - 2000 euro.
Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje ok. 150 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 684 977
kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
kom. 519 685 296

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Brukarz kamieniarz