Brukarz - Gliwice

Brukarz

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Brukarz
Miejsce pracy: ok. Aspach, Niemcy
Numer ref. 01/30/MR/2017
Ilość wakatów: 1
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Brukarz

Opis stanowiska:
-układanie kostki brukowej oraz krawężników
Wymagania:
-min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
-wymagana znajomość języka niemieckiego A2/B1 komunikatywnie
-własny samochód oraz prawo jazdy kat. B wymagane
Oferta:
-umowę o pracę i długoterminową współpracę,
-opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
-atrakcyjne wynagrodzenie 16,00 euro brutto/h
-dodatki za nadgodziny ,
-możliwość otrzymania zaliczki,
-opiekę polskiego biura,
-jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033, 519685142 lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Brukarz