Aplikatora (naklejacza) folii samoprzylepnej - Gliwice

Aplikatora (naklejacza) folii samoprzylepnej

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Miejscowość: okolice miasta Halle Niemcy (Saksonia, 250 km od granicy)
Nr. oferty: 04/43/PF/2017
Wakaty: 2
Język: bez języka ( ewentualnie mile widziany niemiecki lub angielski)

Opis / Obowiązki:
-Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
-Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe
-Pracodawcą jest niemiecki producent reklamy świetlnej, pokrywanej folią marki 3M. Park maszynowy składa się z ploterów, drukarek wielkoformatowych i aplikatorów folii samoprzylepne
-Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 175 godz. miesięcznie
Główne zadania:
· Naklejanie druków na sucho i mokro
· Kontrola wykonanych detali

Wymagania:
· Praktyczna znajomość w obróbce i naklejaniu różnych folii samoprzylepnych plotowanych i w całości
· Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie konieczna.
· Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy

Oferujemy:
· Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Stawka godzinna brutto: od 8,84 euro (w okresie próbnym 3 do 6 miesięcy)
Pookresie próbnym nastąpi podwyżka na 9 do 10 € brutto /godz. (w zależności od kwalifikacji i efektywności pracy). Jeśli kandydat bedzie pracował samodzielnie i nastąpi komunikacja po niemiecku, pracodawca podwyższy stawki na 11 do 12 € brutto/godzina.
· Miesięczne wynagrodzenie netto od 1150 do 1200 euro
· Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 200 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685033/ 324944452 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.