Zbrojarz - Gliwice

Zbrojarz

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061), dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)
- czytanie rysunku technicznego

Wymagania:
- minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna
- własne narzędzia i ubranie robocze
- certyfikat VCA
- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ZB/NL/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Zbrojarz