Wulkanizator - Gliwice

Wulkanizator

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
- praca dla znanej holenderskiej sieci warsztatów samochodowych polegająca na wymianie opon i wyważaniu kół

Wymagania:
- doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie (mile widziane referencje)
- komunikatywna znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- możliwość rozmowy/ spotkania z holenderskim pracodawcą przed wyjazdem
- zakwaterowanie

Osoby zainteresowane powyższą ofertę proszone są przesłanie CV na adres: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: WUL/2016/NL

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Wulkanizator