Spawacz MIG/MAG z językiem angielskim - Gliwice

Spawacz MIG/MAG z językiem angielskim

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Spawacz MIG/MAG z językiem angielskim
Miejsce pracy: Renswoude, Holandia
Numer ref. 02/25/TM/2017
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska:
-spawanie metodami MIG/MAG
-praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu
-spawanie w pozycjach wymuszonych
-dyspozycyjność do pracy od zaraz

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
-doświadczenie jako spawacz
-prawo jazdy kat. B
-gotowość do pracy na montażach
-umiejętność pracy w zespole

Oferta:
-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, 45-50h w tygodniu
-Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka 11,50-12,00 euro brutto
-Zapewnione zakwaterowanie,
-Możliwość długofalowej współpracy
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519685142, 519685033 lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia Sp. z o.o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz MIG/MAG z językiem angielskim