Regipsiarz - Gliwice

Regipsiarz

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Regipsiarz
Miejsce pracy: Amsterdam, Utrecht Holandia
Numer ref. 10/33/WS/2017
Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Regipsiarz

Opis stanowiska:
-stawianie ścianek działowych z płyt k-g, montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong w budynkach mieszkaniowych oraz publicznych
- kładzenie izolacji (wełna mineralna) między płytami,
Wymagania:
-wykształcenie techniczne budowlane (technolog wykończeniowy), ZSZ
-3 lata doświadczenie w pracy z GK
-język angielski w stopniu umożliwiających komunikacje z szefem
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-dokładność
-posiadanie własnych narzędzi
-własny samochód u 1 osoby

Oferta:
-atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie netto 1760 euro przy 160h w miesiącu
-płatny urlop 2 dni w miesiącu,
-holenderska umowa, Klient daje umowy na tydzień i tak w każdym tygodniu, długotrwała współpraca
-mieszkanie zapewnia Klient, pracownik nie ponosi żadnych kosztów,
-w Holandii obowiązuje obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, które wynosi 21 euro na tydzień, pracownik je opłaca sam ale agencja pomaga w jego zalatwieniu. Ubezpieczenie uprawnia do wizyt u lekarza i najczęściej darmowych leków

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519-685-033 / 32 494 4452 lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Autor ogłoszenia

Corona Silesia sp z oo

Telefon: +48 519-685-142