Pomocnik zbrojarza - holenderskie warunki zatrudnienia - Gliwice

Pomocnik zbrojarza - holenderskie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061), dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomocnik zbrojarza

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- noszenie i układanie siatek zbrojeniowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna
- własne ubranie robocze
- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie oraz certyfikatu VCA

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: POMZ/NL/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

ZdjęciaZdjecia - Pomocnik zbrojarza - holenderskie warunki zatrudnienia