Elektryk przemysłowy - Gliwice

Elektryk przemysłowy

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- układanie przewodów w rurach instalacyjnych według rysunku
- układanie kabli w rynny i rury
- podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
- ciągnięcie kabli o dużej średnicy

Wymagania:
- doświadczenie jako elektromonter/elektryk przemysłowy
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- znajomość rysunku technicznego (czytanie i rozumienie rysunków i symboli)
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- ochronna odzież oraz podręczny zestaw narzędzi
- uprawnienia VCA

Oferujemy:
- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: ELP/2016/NL

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 322703184

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk przemysłowy