Elektryk montaż kabin średniego napięcia - Gliwice

Elektryk montaż kabin średniego napięcia

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Elektryk montaż kabin średniego napięcia
Miejsce pracy: Jabbeke, Belgia
Nr oferty: 01/35/WS/2017
Znajomość języka: komunikatywny angielski lub francuski
Liczba wakatów: 2

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Elektryk montaż kabin średniego napięcia

Czas trwania projektu ok 18 miesięcy

Opis / Obowiązki:
Montaż kabin średniego napięcia, czytanie rysunku technicznego, schematów elektrycznych,
Praca polegałaby na instalowaniu i przeglądzie kabin średniego napięcia.

Wymagania:
-wykształcenie elektryczne,
- Znajomość języka francuskiego lun angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
- prawo jazdy kat.B + własne auto (kilometrówka)
-duże doświadczenie na podobny stanowisku,
-uprawnienia SEP do 1KV

wszystkie wymagania muszą zostać spełnione

Oferta:
-polska umowa o pracę,
-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę blisko firmy (koszt ok.200 euro/mc)
- wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
-atrakcyjne wynagrodzenie ok. 14,5 + kilometrówka ok 100-200 euro/mc
- 40h pracy tygodniowo (nadgodziny na życzenie)
-tydzień wolnego na Boże Narodzenie oraz tydzień wolnego na Wielkanoc

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 685 142
kom. 519 685 033
stacjonarny 32 494 4452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk montaż kabin średniego napięcia