Opiekunka/ opiekun osoby starszej. - Gliwice

Opiekunka/ opiekun osoby starszej.

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

OFERTA 01/PJ/2016 Anglia
Opiekun/opiekunka
Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 poszukuje osoby na stanowisko opiekuna/opiekunki.
Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.
Obowiązki::
pomoc podopiecznym przy wstawaniu rano, ubieraniu się, rozbieraniu się, myciu, kąpaniu się i korzystaniu z toalety,
pomoc podopiecznym z trudnościami w poruszaniu się i innymi ograniczeniami fizycznymi, w tym z problemem nietrzymania moczu, oraz pomoc w używaniu i dbaniu o sprzęt medyczny i pomocniczy,
opieka nad tymczasowo chorymi i potrzebującymi podopiecznymi,
opieka nad umierającymi podopiecznymi,
pomoc i wspieranie umysłowej i fizycznej aktywności podopiecznych poprzez rozmowę, wspólne wyjścia, wspólne czytanie, pisanie, rozwijanie zainteresowań i rekreację,
słanie łóżek i zmiana pościeli, sprzątanie pokojów, czyszczenie, opróżnianie przenośnej toalety.
sprawdzanie, pranie i reperowanie odzieży podopiecznych,
zastawianie stołu, przygotowywanie tacy z jedzeniem, podawanie posiłków, karmienie podopiecznych, którzy wymagają takiej pomocy, przygotowywanie lekkich posiłków, zmywanie po posiłkach, sprzątanie jadalni,
reagowanie na dzwonek alarmowy, otwieranie drzwi, odbieranie telefonu, witanie gości,
czytanie i przygotowywanie raportów, branie udziału w zajęciach szkoleniowych i spotkaniach z innymi pracownikami i podopiecznymi według zaleceń.
Pracodawca zapewnia:
umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenia,
niezbędny sprzęt,
min. 35h pracy tygodniowo,
możliwość nadgodzin,
pomagamy z uzyskaniem zaświadczenia o niekaralności (DBS check) i wnioskiem o ubezpieczenie,
płatny urlop,
atrakcyjny system awansu i podwyżek,
pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp.,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
katarzyna.fabian@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
tel. 515 633 746
tel. 32 718 64 58
tel.534 483 111
tel. 32 729 81 54
tel. 504 131 616
tel. 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

CONCORDIA

Telefon: 504131616