KASJER/KASJERKA - PRACA CZASOWA - Gliwice

KASJER/KASJERKA - PRACA CZASOWA

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pacy na stanowisku:

KASJER/KASJERKA – PRACA CZASOWA
LOKALIZACJA: GLIWICE / ŚLĄSKIE

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepidowska,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres olaf.lisowski@jobman.pl z dopiskiem KASJER/GLIWICE

APLIKACJE POWINNY ZAWIERAĆ KLAUZULĘ:
„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM)”.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

BIURO REGIONALNE JOBMAN.PL

Telefon: 327823111