Referent ds. Informacji/Pracownik Infolinii (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności) - Gliwice

Referent ds. Informacji/Pracownik Infolinii (z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Ogólnopolska firma Consultingowa poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko:

Referent ds. informacji/ pracownik infolinii

Miejsce Pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
-przyjmowanie spraw ubezpieczonych przedsiębiorstw w zakresie zmiany danych ewidencyjnych, wprowadzanie danych do systemów, korespondencja zwrotna.
-przekazywanie spraw uzgodnionych do realizacji do Biur Obsługi Klienta, Osób Wykonujących Czynności Agencyjne.
- Kontrola poprawności wydanych zleceń.
-Odpowiedzi na pytania w zakresie obsługiwanych ubezpieczeń.
-Tworzenie i doskonalenie procedur zdalnej obsługi Klienta.
-Współpraca z działami obsługi firm ubezpieczeniowych.
-Współpraca z Klientem przez telefon i mail – zdolność podjęcia działań akwizycyjnych.
-Budowanie relacji z Klientem.

Wymagania:
- umiejętność czytania umów handlowych ze zrozumieniem,
-umiejętność czytania ogólnych warunków ubezpieczeń ze zrozumieniem,
-umiejętność obsługi środowiska Windows,
-umiejętność obsługi faxu, kopiarki, skanera.
-wysokie kompetencje społeczne, umiejętność pracy przez telefon, umiejętność negocjacji, umiejętność pracy z trudnym Klientem.
-posiadanie aktualnego stopnia niepełnosprawności.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-stałe wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny/premiowy.
-pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,
-możliwość szkoleń

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy, proszę umieścić nazwę stanowiska, a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Autor ogłoszenia

A-Trybut