Pracownik ds. archiwizacji(z orzeczeniem o niepełnosprawności) - Gliwice

Pracownik ds. archiwizacji(z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Nasz klient, prężnie rozwijająca się firma z branży ubezpieczeń w poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Gliwice-centrum
nr ref. ARC/KAT/05

Opis stanowiska:

Sprawdzanie poprawności i zgodności dokumentów
Skanowanie dokumentów, wprowadzanie do systemu
Kontakt z działami firmy, raportowanie

Wymagania
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Wykształcenie średnie
Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
Dobra znajomość MS Office,
Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność,
Komunikatywność, wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia,
Pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze,

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska lub nr ref. na adres: praca@a-trybut.eu
(Proszę zaznaczyć posiadany stopień niepełnosprawności w treści maila lub CV)

Autor ogłoszenia

A-Trybut

Telefon: 327213939