Nowo powstający klub Fitness&Wellness w Gliwicach ogłasza rekrutacje - Gliwice

Nowo powstający klub Fitness&Wellness w Gliwicach ogłasza rekrutacje

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Nowo powstający klub Fitness&Wellness w Gliwicach poszukuje
kandydatów do pracy na następujące stanowiska:
1. Konsultant/Specjalista ds. Sprzedaży (Opiekun klienta)
2. Instruktor Fitness
3. Instruktor Siłowni/ Trener personalny

Konsultant/Specjalista ds. Sprzedaży:
Zadania:
• Nawiązywanie kontaktów z klientami
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami klubu
• Umiejętne przedstawienie oferty klubu
• Realizacja wyznaczonych celów oraz planów sprzedażowych
Oczekiwania:
• Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Nastawienie na realizację celów
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Wysoka kultura osobista
• Kreatywność, optymizm
• Pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Instruktor Fitness:
Zadania:
• Profesjonalna opieka nad klientem klubu
• Kreowanie i dbanie o przyjazną atmosferę w klubie
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami
• Prowadzenie zajęć fitness ( zgodnie z obecnymi standardami)
• Udokumentowane i poparte doświadczeniem kwalifikacje zawodowe
• Komunikatywność, otwartość, kreatywność
• Dyspozycyjność
• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Instruktor siłowni/Trener personalny:
Zadania:
• Prowadzenie treningu personalnego (zgodnie z obecnymi standardami)
• Prowadzenie zajęć na siłowni
W ramach wszystkich w/w stanowisk oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
• profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) do
dnia 24 września br. w formie elektronicznej na adres:
biuro@staryhangar.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)\".
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Autor ogłoszenia

Stary Hangar

ZdjęciaZdjecia - Nowo powstający klub Fitness&Wellness w Gliwicach ogłasza rekrutacje