Menadzer Grupy Sprzedazowej - Gliwice

Menadzer Grupy Sprzedazowej

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Target Investment
Opis stanowiska pracy

Grupa Target Investment odszkodowania24.info jest liderem rynku odszkodowań w Polsce.

Celem firmy jest bycie największym i najlepszą firmą w Europie.

Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną np. z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy:

Menedżerów na terenie województwa dolnośląskiego

Uświadom sobie jednak, że to nie jest ciepła posada za stałą miesięczną pensję. Twój zarobek zależy wyłącznie od wyniku. Nie ponosisz ryzyka, aby porzucić swoje dotychczasowe zajęcie rozpoczynając z nami pracę. Możesz zacząć ten biznes jako drugi zawód sam (sama) zdecydujesz od kiedy stanie się Twoim głównym i jedynym biznesem.

Menadżer buduje własny zespół specjalistów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu w powierzonym regionie.

Oferujemy:

Skuteczny system szkoleń

Wysokie wynagrodzenie (najwyższe na rynku w branży) prowizyjne i między prowizyjne wsparte bogatymi premiami i zaliczkami zgodnie z warunkami umowy agencyjnej/dzieło/ zlecenie (nie wymagamy działalności gospodarczej)

Finansowanie biur dla menadżerów za wyniki pracy

Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Szerokie możliwości awansów na stanowiska dyrektorskie

Przyjazną i życzliwą atmosferę współpracy

Nienormowany czas pracy

Pracę u lidera o wysokim prestiżu w branży odszkodowań w Polsce
Wymagania

Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

Stały dostęp do internetu

Umiejętność zarzadzania zespołem pracowników

Ambicja i wysoka determinacja w działaniu

Wysoka kultura osobista

Mile widziane prawo jazdy kat.B

Autor ogłoszenia

GTI LOSSodszkodowania24.info

Telefon: 696 203 210