Operator wózków widłowych - Gliwice

Operator wózków widłowych

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

INTERNATIONAL QUICK SERVICE POLSKA SP. Z O.O. POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

OCZEKIWANIA: zaangażowanie, dyspozycyjność, dobry wzrok, dokladność, solidność, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, mile widziane prawo jazdy kat. B, miejsce pracy: Gliwice,
OPIS STANOWISKA: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie prac magazynowych zgodnie z instrukcją przekazaną przez Koordynatora.
OFERUJEMY: możliwość zdobycia nowego doświadczenia, pracę w stabilnej firmie, umowa zlecenie lub umowa o pracę, 8 zł/h netto, praca na terenie naszych klientów
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESYŁANIE ZGŁOSZEŃ NA ADRES alozinski@iqs.pl W TEMACIE PROSZĘ WPISAĆ MIEJSCE PRACY, TELEFONICZNIE 660493795, LUB KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE SPÓŁKI UL. LUTYCKA 6 W GLIWICACH

Autor ogłoszenia

Adam Łoziński

Telefon: 660493795