Elektryk Gliwice - Gliwice

Elektryk Gliwice

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Gliwice
Liczba wakatów: 1
Nr. Referencyjny: 01_40_EF_2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Praca polega na serwisie transformatorów energetycznych na terenie Polski

Klient oferuje:
-samochód służbowy
- umowę o pracę na pełny etat
-długotrwała współpraca
-stawkę 16zł brutto/godzinę + diety
- siedziba firmy znajduje się w Gliwicach
- pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
- warunki współpracy zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie firmy

Obowiązki/Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe wymóg konieczny
- doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku wymóg konieczny
-prawo jazdy kat. B wymóg konieczny
-znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
- ważne uprawnienia SEP wymóg konieczny

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt:

tel. 519586033, 324944452 oraz o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres email: rekrutacja@corona-silesia.pl , j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk Gliwice