Praktykant do działu afiliacji - Gliwice

Praktykant do działu afiliacji

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: • opracowanie haseł, sloganów oraz treści reklamowych, • analiza danych, • wyszukiwanie oraz interpretacja ofert w zakresie marketingu afiliacyjnego, • zarządzanie stronami „www”, • optymalizacja wyświetleń reklam i tekstów, • tworzenie treści na strony „www”, • kreowanie strategii marketingowej. Profil kandydata: Idealnym kandydatem będzie osoba, która: • posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie marketingu afiliacyjnego, • chce zdobywać i poszerzać wiedzę w zakresie marketingu afiliacyjnego, • jest dobrze zorganizowana, skrupulatna i uważna, • potrafi jasno formułować swoje myśli w mowie i piśmie, • potrafi samodzielnie poszukiwać rozwiązań strategii marketingowej, • jest kreatywna i analityczna, • Mile widziana znajomość języka angielskiego. Opis oferty: • wybranym kandydatom oferujemy: • możliwość zatrudnienia w Afill.me w przyjaznym i sprzyjającym środowisku osób, • udział w prowadzeniu ciekawych projektów, • zdobycie doświadczenia w dziale marketingu afiliacyjnego, • możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk proszone są o przesyłanie aplikacji w tej sprawie (zawierającej CV i list motywacyjny) na adres: kontakt@emediator.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie również możliwość skierowania do wybranych osób dodatkowych pytań drogą mailową. Prosimy o umieszczanie w przesyłanych aplikacjach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb procesu rekrutacji przez Afill.me Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Autor ogłoszenia

eMediator

Telefon: 324202700