Pracownik biurowy - Gliwice

Pracownik biurowy

Miasto: Ogłoszenia Gliwice, Region: Lubelskie

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej przyjmie do swojego biura w Gliwicach osoby na stanowisko:

Student/-ka z j. niemieckim do pracy biurowej

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
- umawianie Kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne
- zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych
- prace administracyjne
- wstępna selekcja nadesłanych aplikacji i kontakt z wybranymi Kandydatami
- wspieranie pracy konsultantów ds. rekrutacji w ramach realizowanych projektów

Wymagania:
- wysokie umiejętności interpersonalne
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
- motywacja i zaangażowanie
- bardzo dobra obsługa komputera, Word, Excel, Outlook
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładności oraz rzetelności

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i Rozwoju zawodowego w agencji pośrednictwa pracy
- prace w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z podanym w tytule wiadomości numerem referencyjnym: BIURO/DE/SGL na adres e-mail: pn@euro-labora.com

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik biurowy