SZLEWIG -HOLSZTYN- PRACA DLA OPIEKUNKI - Częstochowa

SZLEWIG -HOLSZTYN- PRACA DLA OPIEKUNKI

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

NOWE ZLECENIE OD ZARAZ
( E-05) DO OPIEKI CAŁKOWICIE LEŻĄCA SENIORKA !
MIEJSCOWOŚĆ : (24594 ) Remmels, Szlezwik-Holsztyn
WYNAGRODZENIE : 1680e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd
WYMAGANIA : średnio- komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA : 76 lat, 60kg , 165cm , ( Gr-3)
Cierpi na słabszą wydolność serca, nadciśnienie, astmę/bronchit, lekką depresję. Jest mocno osłabiona, ostatnio tylko leży w łóżku. Wstaje tylko do toalety, nie ma inkontynencji, ale na wszelki wypadek nosi pielucho-majtki. Ma problemy z połykaniem. W nocy wstaje do toalety 2-3 razy, potrzebuje wtedy pomocy, ale będzie miała ustawiane leki, żeby w nocy nie wstawała lub maksymalnie jeden raz. Mimo choroby jest zrównoważona i spokojna.
OBOWIĄZKI :
Podopieczna potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach, przy porannej i wieczornej toalecie, przy myciu, prysznicu/kąpieli-1 raz w tyg. ubieraniu, rozbieraniu, wstawaniu, kładzeniu się, dojściu do toalety. Opiekunka dotrzymuje towarzystwa podopiecznej , chodzi z nią do lekarza, rozmawia.
Seniorka lubi czytać gazety, oglądać tv, wcześniej często siedziała w ogrodzie i oglądała ptaki.
Raz w nocy opiekunka wstaje do podopiecznej.
Opiekunka pomaga seniorce w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przy sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu. Zakupy robi rodzina.
Przychodzi 2 razy dziennie opieka medyczna, podają leki.

DODATKOWE INFORMACJE :

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym z tv (250m2) w Remmels, 40km na zachód od Kiel.
Opiekunka ma własny pokój do dyspozycji, oddzielną łazienkę, dostęp do internetu,
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : www.pflegemitherzen24.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 508624667

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - SZLEWIG -HOLSZTYN- PRACA DLA OPIEKUNKI