Inżynier ds. jakości - Belgia - Częstochowa

Inżynier ds. jakości - Belgia

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

OFERTA PRACY ZAGRANICZNEJ – BELGIA

ITSC Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje osób na stanowisko:
Inżynier ds. jakości

Wymagania:
• wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej
• dobra znajomość pakietu Ms Office
• gotowości do natychmiastowego wyjazdu
• znajomość języka niemieckiego, zarówno w mowie jak i w piśmie,
• samodzielność
• komunikatywność
• wiedza w zakresie kontroli jakości i techniki montażowej

Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za osiąganie celów oraz terminy dostawy zakupionych części
• dbanie o prawidłowy plan działania we współpracy z dostawcami tak, aby dostosować procesy produkcji oraz zagwarantować dostawę optymalnych części
• do Twoich obowiązków będzie również należeć homologacja.
• zgłoszone i zidentyfikowane problemy oraz ryzyka poddasz analizie w kierunku przyczyn błędu
• odpowiedzialność za eksploatację, utrzymanie oraz dalszy rozwój sprzętu testowego

Szczegóły oferty po kontakcie telefonicznym z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji z nazwą stanowiska na adres:

biuro@psource.pl

wraz z dopisaniem niezbędnej klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97
roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.Nr.133 poz.883) Agencja Pośrednictwa pracy 6133

Autor ogłoszenia

ITSC Agencja pracy tymczasowej