Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy - Częstochowa

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży AXA Polska S.A. poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

Główne zadania:

Ø Profesjonalne doradztwo finansowe

Ø Aktywne poszukiwanie klientów

Ø Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

Ø Wykształcenie minimum średnie

Ø Umiejętność budowania relacji z klientami

Ø Wysoka komunikatywność

Mile widziane:

Ø Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Ø Wiek powyżej 25 lat

Oferujemy:

Ø Bezpłatne,profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy

Ø Ściśle zaplanowaną ścieżkę kariery i rozwoju w firmie

Ø Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych wspierających proces sprzedaży

Ø Wsparcie ze strony zespołu w czasie wdrażania się do zawodu

Autor ogłoszenia

AXA Polska S.A.