Sprzedawca-praca do końca grudnia Częstochowa - Częstochowa

Sprzedawca-praca do końca grudnia Częstochowa

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Sprzedawca-praca do końca grudnia
Miasto: Częstochowa

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozliczenie ze sprzedaży
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- rzetelność
- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne,
- stawka 14 zł brutto/h
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- praca zmianowa w godz. 7-21
- praca na miesiąc grudzień z możliwością przedłużenia współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65, 71 750 77 61
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.

Telefon: 717507999