Przedstawiciel Finansowy - Częstochowa

Przedstawiciel Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Częstochowa i okolice
Region: śląskie

Opis stanowiska:
- Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi Klienta,
- Samodzielne pozyskiwanie, doradztwo i utrzymywanie relacji z Klientami po odpowiednim przeszkoleniu,
- rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających Indywidualnym ich potrzebom.

Wymagania:
- Wysoka kultura prezencji osobistej,
- Minimum średnie wykształcenie,
- Wytrwałość i skuteczność w realizacji powierzonych zadań,
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:
- Przejrzysta ścieżka kariery,
- Rzetelne szkolenia produktowo- wdrożeniowe,
- Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
- Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon).

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (Cv oraz listu motywacyjnego) na adres: biznes110@wp.pl

Cv bez zamieszczonej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883\". nie będą brane pod uwagę.

Autor ogłoszenia

Aegon

Telefon: 791563130

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Przedstawiciel Finansowy