Doradca Handlowy - Częstochowa

Doradca Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Firma PROCOGAZ HVAC Sp. z o.o. członek Konsorcjum ERDESTER jest liderem wśród wykonawców izolacji natryskowych oraz autoryzowanym partnerem czołowych wykonawców i producentów pian poliuretanowych na świecie (LaPolla , Honter) . Działamy na terenie całej Unii Europejskiej poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta oraz biura obsługi w Polsce i Niemczech.
Opis stanowiska:

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za:

nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie do współpracy klientów biznesowych przy realizacji inwestycji związanych z wykonaniem
izolacji zimnochronnych w technologii natryskowej
przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i biznesowych
negocjowanie warunków współpracy i sprzedaży, przygotowywanie kontraktów oraz umów ,
długoterminową obsługę pozyskanych klientów .

Wymagania:

Jeśli:
posiadasz min. wykształcenie średnie
na co dzień współpracujesz z klientami biznesowymi i indywidualnymi,
motywują Cię wysokie zarobki, poprzez atrakcyjny system prowizyjny wypracowany operatywną sprzedażą ,
jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną oraz umiejącą podejmować wyzwania,
prezentujesz wysoką kulturą osobistą oraz w efektywny sposób potrafisz przekonać potencjalnego odbiorcę do Twojej oferty,
posiadasz sukcesy w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych oraz Indywidualnych.

Oferujemy:

bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zależne od zaangażowania (nielimitowany czas pracy, możliwość pracy w trybie home office),-
wymagamy realizacji minimalnego planu sprzedaży (co najmniej 4 umowy miesięcznie o dowolnym wolmenie), dzięki czemu mamy pewność,
że Doradca Klienta jest zainteresowany współpracą
materiały niezbędne do współpracy z klientem (foldery, wizytówki, upoważnienia, prezentacje),
najnowocześniejsze portfolio pian FOAM-LOK (specjalne promocje – najkorzystniejsze warunki dla klientów),
dodatkowe prowizje dzięki organizacji i uczestnictwu w przetargach
dodatkowy dochód dzięki dystrybucji usług dodatkowych (izolacje przemysłowe foamglass, armaflex, powłoki elastomerowe)
bezpłatne szkolenia wstępne i okresowe,
pomoc w przygotowywaniu analiz oraz prognoz dla klientów,
wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach),
klarowną ścieżkę kariery - spośród naszych doradców wybieramy Regionalnych Kierowników Sprzedaży, którym oferujemy wyższe stawki prowizyjne,
możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej oraz budżet marketingowy.

Dodatkowe informacje:

Czekamy głównie na osoby PROWADZĄCE WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB PLANUJĄCE JĄ ZAŁOŻYĆ (ewentualnie możliwość współpracy na zasadzie umowy o dzieło).

CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres info@erdester.pl
tel. 34 387 87 50

Autor ogłoszenia

Telefon: 343878750