Konsultant ds. rekrutacji - Częstochowa

Konsultant ds. rekrutacji

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Gi Worker jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (570/3) w Polsce. Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całym kraju. W marcu 2007 staliśmy się częścią Gi Group - największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

Obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Częstochowie kandydatów na stanowisko:

nr ref.: KRT/CZ

miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:
aktywne prowadzenie procesu rekrutacji w terenie,
utrzymywanie pozytywnych relacji z instytucjami zajmującymi się problematyką pośrednictwa pracy,
prowadzenie bieżącej sprawozdawczości,
promowanie usługi pracy tymczasowej,

Wymagania:
zdolności organizacyjne, interpersonalne, pomysłowość
odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu i osiąganiu celu,
bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office),
prawo jazdy kat. B,
możliwość użytkowania własnego samochodu do celów służbowych będzie niewątpliwym atutem,
mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz studenci zaoczni,

Oferujemy:
pracę w młodym zespole międzynarodowej korporacji,
możliwości rozwoju zawodowego,

Forma kontaktu:
Osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności proszone są o przesłanie skanu orzeczenia.; Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: praca@worker.pl

Autor ogłoszenia

Sylwia Tatuś