Telefoniczny Doradca Klienta - to praca nie tylko dla studentów! - Częstochowa

Telefoniczny Doradca Klienta - to praca nie tylko dla studentów!

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Jesteśmy największym call center w Europie Środkowo-Wschodniej - na swoim koncie mamy ponad 13 lat doświadczeń, 60 klientów z 17 branż. Jesteśmy liderem branży call center w Polsce.
Mamy 7 oddziałów sprzedażowych w 5 miastach, współpracuje z nami 3500 konsultantów.

Do naszego oddziału poszukujemy osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta

Zadania:

-telefoniczna obsługa klientów
-telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
-budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Wymagamy:

-sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
-zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (nie jest to warunek konieczny, oferujemy cykl szkoleń)
-oferta bez ograniczeń wiekowych, nie wymagamy statusu ucznia, studenta

Oferujemy:

-stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
-komfortowym biuro w centrum Częstochowy (D.H. SEKA)
-darmową opiekę medyczną w grupie LUX MED

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wysłanie CV na adres: aleksandra.piatkowska@ccig.pl lub aplikacje na stronie www.ccig.pl

Autor ogłoszenia

Call Center Inter Galactica

Telefon: 3991901

ZdjęciaZdjecia - Telefoniczny Doradca Klienta - to praca nie tylko dla studentów!