Konsultant Telefoniczny - Praca od zaraz! - Częstochowa

Konsultant Telefoniczny - Praca od zaraz!

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Call Center Inter Galactica to lider na rynku telefonicznej obsługi klienta. W naszych oddziałach w całej Polsce obsługujemy projekty kluczowych klientów z Polski i zagranicy. W miejscu pracy tworzymy swoisty klimat, który pozwala odnaleźć się różnym osobowościom. Przez to jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem patrzącym
w przyszłość z optymizmem. W związku z intensywnym rozwojem oddziału w Częstochowie poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespołów na stanowisku:

KONSULTANTA TELEFONICZNEGO

Opis stanowiska:

Telefoniczna obsługa zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych;
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług;
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę.

Oferujemy:

Możliwość osiągnięcia naprawdę dobrych zarobków;
Szkolenia podnoszące kwalifikacje i przygotowujące do pracy;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
Pracę w centrum Częstochowy;
Elastyczny czas pracy, w którym bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycję;
Ścieżkę awansu w ramach struktur firmy;
Możliwość zdobycia doświadczenia;
Pracę z nowoczesnymi narzędziami motywacyjnymi oraz konkursy z nagrodami.

Oczekujemy:

Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych

Doświadczenie nie jest wymagane - Oferujemy cykl szkoleń!

Jeśli cenisz sobie czas, doświadczenie,
pieniądze i atmosferę aplikuj

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie www.ccig.pl / zakładka PRACA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Call Center Inter Galactica

Telefon: 34 399 19 01