Pracownik inwentaryzacji za granicą - Częstochowa

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
Wymagania od kandydatów:
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu)
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)
Zapewniamy:
• Umowę zlecenie
• Transport
• Zakwaterowanie
• Wyżywienie (dwa posiłki)
• Wynagrodzenie 126 PLN netto (na rękę) za każdą inwentaryzację
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu
Najbliższe turnusy:

 13.09.- 26.09.2015
 11.10. – 30.10.2015
 11.10. – 07.11.2015

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas

Autor ogłoszenia

invent sp. z o.o.

Telefon: 713778800

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji za granicą