Ustawiacz Pociągów - Częstochowa

Ustawiacz Pociągów

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla Naszego Klienta – Koleje Śląskie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ POCIĄGÓW
Miejsce pracy: woj. śląskie
Numer referencyjny: USTAWIACZ/08/12/ŚLĄSK

Cel pracy:

Praca związana z manewrowaniem składami lub wagonami.

Obowiązki:

• Kierowanie pracą manewrową;
• sprzęganie i rozprzęganie składów pociągowych lub lokomotyw (wagony osobowe);
• pilotowanie składów pociągów pasażerskich podczas spychania na grupę odstawczą lub tory przyperonowe
• współdziałanie z maszynistą pojazdu trakcyjnego lub kierownikiem pociągu

Wymagania:

• Uprawnienia na stanowisko Ustawiacz
• Wykształcenie średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doskonały wzrok i słuch
• Ważne badania psychotechniczne

Ponadto od kandydata oczekujemy:

• dobrej sprawności fizycznej;
• umiejętności kierowania zespołem;
• dyspozycyjności;
• zdyscyplinowania;
• umiejętności szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
• Pracę w systemie zmianowym

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
kolej@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „USTAWIACZ/08/12/ŚLĄSK”

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 31.08.2012 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International sp. z o.o. SKA , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

INTERIMAX International sp. z o.o. SKA
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (8340)

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ustawiacz Pociągów