Pracownik produkcji w Częstochowie - Częstochowa

Pracownik produkcji w Częstochowie

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji,

Numer referencyjny: PP/CZ,
Lokalizacja: Częstochowa,
Miejsce pracy: Klient InterKadra,

Obowiązki:
• praca na linii produkcyjnej w branży motoryzacyjnej – produkcja podzespołów,

Wymagania:
• osoby pełnoletnie,
• dokładność, dbałość o szczegóły,
• sprawność manualna,
• odpowiedzialność i zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym,

Wybranym kandydatom oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilność zatrudnienia,
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadrą,
• 3-zmianowy system pracy,
• planowane rozpoczęcie zatrudnienia - koniec czerwca 2009.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule \"PP/CZ\";

Kontakt:
Iwona Machowicz,
praca.czestochowa@interkadra.pl,
0-666891948,
012 290 44 52.

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego
InterKadra Sp. z o.o.
ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków

Autor ogłoszenia

Iwona Machowicz

Telefon: 0 12 290 44 52 lub 666 891 948