Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka francuskiego (Częstochowa) - Częstochowa

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka francuskiego (Częstochowa)

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie


Szukasz możliwości rozwoju?
Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?
Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

A może chcesz dorobić do studiów?

Firma INVENT Sp. z o. o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka francuskiego

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz polskiego w mowie
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych/ dziennych (przez cały okres trwania turnusu - ok. 21 inwentaryzacji)
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie ZUS
• Transport
• Zakwaterowanie
• Wyżywienie (dwa posiłki)
• Wynagrodzenie od 145,05 do 198,94 PLN netto (na rękę) za każdą inwentaryzację (inwentaryzacja trwa ok. 8 godzin)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stałe turnusy wyjazdowe do takich państw jak m.in. Szwajcaria, Niemcy i Francja -> ( od listopada 2016r.)

Najbliższe turnusy:
• 07.08.2016 - 11.09.2016 Niemcy
• 16.10.2016 - 26.10.2016 Francja
• 19.10.2016 - 30.10.2016 Niemcy

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20T%C5%82umacz


W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag
lub napisać na rekrutacja@invent.ag

Autor ogłoszenia

INVENT

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka francuskiego (Częstochowa)