Pracownik hali z uprawnieniami UDT Częstochowa - Częstochowa

Pracownik hali z uprawnieniami UDT Częstochowa

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali z uprawnieniami UDT
Miasto: Częstochowa

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa wózka widłowego,
-wykładanie towaru,
-przenoszenie towaru z działu przyjęcia towaru na market,
-prace logistyczne

WYMAGANIA:
- uprawnienia wydane przez UDT
- dyspozycyjność
- pełnoletność
- rzetelność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)
- stawka 16,80 zł brutto/h
- praca w pełnym wymiarze godzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 44 51 i 71 750 44 52

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.

Telefon: 717504452