Inwentaryzacja- Częstochowa - Częstochowa

Inwentaryzacja- Częstochowa

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
• Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych
• Pełnoletność

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie
• Wypłatę w systemie tygodniowym
• Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
• Transport na inwentaryzacje wyjazdowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,00 zł/h brutto
• Możliwość nawiązania stałej współpracy
• Nie wymagamy dodatkowych zaświadczeń i badań


Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag



Autor ogłoszenia

Invent

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Inwentaryzacja- Częstochowa