Doradca Klienta Biznesowego - Częstochowa

Doradca Klienta Biznesowego

Miasto: Ogłoszenia Częstochowa, Region: Lubelskie

Międzynarodowa Korporacja Finansowa AEGON z prestiżowej listy \"Global Fortune 500\" z ponad 160-letnią tradycją, zarządzająca aktywami 368 mld euro, posiadająca ponad 40 mln klientów na całym świecie, laureat Złotego Lauru \"Przedsiębiorstwo Fair Play 2008\". Poszukuje osób na stanowisko:
Zadania:
- Sprzedaż produktów inwestycyjno – oszczędnościowych, lojalnościowych i ochronnych
- Rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym ich potrzebom
- Utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami

Oczekiwania:
- Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży finansowo- ubezpieczeniowej)
- Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
- Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
- Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe
- Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, przedsiębiorczość oraz instynkt biznesowy

Oferujemy:
- Wysokie wynagrodzenie, najwyższe prowizje na rynku
- Pakiet startowy przez pierwsze 3 miesiące
- Wsparcie na każdym etapie rozwoju oraz narzędzia do realizowania celów sprzedażowych
- Szkolenia wspierające realizacje celów biznesowych (Szkoła Finansów, Akademia Finansów, Szkoła Giełdowa)
- Możliwość ścieżki rozwoju i kariery zawodowej (Specjalista, Kierownik Zespołu Specjalistów, Dyrektor Oddziału, Własna Kancelaria Finansowa)
- Prestiżowy pakiet socjalny oparty o ścieżkę rozwoju zawodowego
- Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole oraz wysoką kulturę pracy
CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres: artur.strzelecki@aegonpolska.pl

Autor ogłoszenia

AEGON TU na Życie S.A.

Telefon: 784 432 068